Üretim Kapasitesi

Çeyrek asırda sınırlarının ötesine geçerek dünya pazarının önemli oyuncularından biri konumuna gelen Turkuaz Seramik,  içerisinde lavabolardan klozetlere, pisuarlardan armatürlere kadar birçok ürünü gün geçtikçe daha kaliteli ve daha estetik üreterek tüketiciye sunmaktadır. Hayatın her alanında kalite anlayışı ilkesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Turkuaz Seramik, hem yurtiçinde hem de yurt dışında 60 ülkede binlerce satış noktasıyla yaşam alanlarına konfor sunmaya devam etmektedir.

1993’de kurulan ilk fabrikası ile yıllık 2.5 milyon adetlik kapasiteye ulaşan Turkuaz Seramik sektöründe öncü konumda yer almaktadır. Dünyanın en önemli üreticileri arasında gösterilen markamız gelişen teknolojileri takip eden uzman kadrosuyla üretim prosesini her geçen gün yenilemektedir.

2010 yılında kurulan ikinci tesisimiz ile üretim kapasitesini ikiye katlayan Turkuaz Seramik, üç kıtadan ve 60 ülkeden gelen taleplere son teknolojiyle donatılmış tesisleri ve profesyonel kadrosuyla tam donanımlı bir hizmet vermektedir.

Avrupa’nın en büyük vitrifiye tesisine sahip markamız; vitrifiye, armatür ve bağlantı elemanlarından oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip. Yıllık 3 milyon ürün imalatıyla sektörde ilk üç firma arasında yer almaktadır.