KURUMSAL

Toprağa değer katan Turkuaz Ruhu...

Doğal kaynakların her geçen gün hızla tükendiği günümüzde, üretim ve tasarım süreçlerimizin her aşamasında çevreye duyarlı davranıyoruz. Maksimum su tasarrufu sağlayan ürünlerimiz ile doğaya ve insana karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Üretim Kapasitesi

Dünya pazarının önemli oyuncularından biri konumuna gelen Turkuaz Seramik, içerisinde lavabolardan klozetlere, pisuarlardan armatürlere kadar birçok ürünü gün geçtikçe daha kaliteli ve daha estetik üreterek tüketiciye sunmaktadır.

Tasarım

Adımızı aldığımız toprakların zenginliğini ürünlerimize uygularken geçmiş ile geleceği harmanlıyor, klasik ve modern çizgileri yaşam için konfor ekseninde buluşturarak günümüze taşıyoruz.

Ürün Yelpazesi

Her geçen gün artan teknolojimizle hem tasarım hem de ergonomiyi ön plana alan ürünler üretiyor, lavabolardan klozetlere, pisuarlardan armatürlere kadar birçok kategoride özel ürünlere imza atıyoruz.

Turkuaz Şirketler Grubu

İsmini var olduğu topraklardan alan Turkuaz Seramik 1993 yılında Kayseri’de doğdu. Anadolu’nun geçmişten günümüze yansıyan kültürel zenginliğini günümüze uyarlayarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ve Kayseri İncesu Sanayi Bölgesi’nde seramik sağlık gereçleri pazarına özel ürünler sunmaktadır.

Inovasyon

Sektöre adım attığımız günden bu yana inovasyonu sürekliliği olan önemli bir faaliyet olarak görüyor, kurum kültürümüzün her aşamasında bu alanı geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Kalite

Küresel standartlara uygun kalite değerlerini benimseyerek faaliyetlerimizi gerçekleştiriyor, satış sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Kurumsal vatandaşlık anlayışımız ve verimliliğe odaklı yaklaşımlar geliştiren proaktif bakış açımızla sosyal sorumluluk alanında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Öncelik çocuklar olmak üzere, eğitim, sağlık ve çevre alanlarında önemli projeler yapıyoruz.

TOP