• okul_haber_03
  • okul_haber_01
  • okul_haber_02
  • okul_haber_04
  • okul_haber_05
  • okul_haber_06

Turkuaz Seramik’ten eğitime bir destek daha

Hızla 2023 yılı hedeflerine yürüyen Türkiye’nin, bu yolda ki en büyük sermayesi olan Türk Gençliğinin daha etkin ve verimli bir öğrencilik hayatı geçirebilmeleri, temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim ve öğretim görmelerine bağlı olduğu düşüncesiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğünde gerekli görülen okulların, WClerinin daha hijyenik hale getirilmesi hususunda yardım etmeye devam ediyoruz.

Mustafa Özgür İlköğretim Okuluna yapılan yardımlar ve yenilikler hakkında bilgi vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir, “Mevcut okullarımızın fiziki koşullarının iyileştirilmesi noktasında çalışmalar devam ediyor.” Derken, bir önceki dönem Kayseri Milletvekilliği yapan Yaşar Karayel ise, çocuklarımızın öğretmenlere emanet edildiğini, öğrencilerin gün içerisinde aile ile geçirdikleri zamandan daha fazlasını okulda geçirdiklerini belirterek, şahsiyetli ve vatansever bir nesil yetiştirmenin öneminden bahsetti.

Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi, Sn. Rabia ÖZKAYA ise “Firmaların sorumlulukları sadece vergisini vermekle bitmiyor. Firmalar ile toplum arasında da bir hukuk var. Bu ilişki tesis edilemediğinde veya topluma olan vefa borcunuzu ödemediğiniz zaman vazifeyi hakkıyla teslim etmemiş olursunuz. Gözbebeğimiz olan çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Vitrifiye ürünlerimizi güle güle kullansınlar.” Diyerek Turkuaz Seramik olarak yardımlara ve desteklere devam edeceğimizi ifade etti.