Inovasyon

Doğa, mevsimler ve hayatsal tüm fonksiyonlar zamanda ilerleyen yenilikçi bir değişim süreci ile oluşur. Toprak, su ve ateş ise bu sürecin odağında yer alır. Turkuaz Seramik olarak bizler de toprak, su ve ateşi tasarımsal deneyimimiz ile besliyor, yaratıcı ve özgün fikirlerimizi işletme süreçlerimizden, ürünlere kadar yönetimimizin her aşamasında uygulamaya özen gösteriyoruz.

Sektöre adım attığımız günden bu yana inovasyonu sürekliliği olan önemli bir faaliyet olarak görüyor, kurum kültürümüzün her aşamasında bu alanı geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Farklı ve yeni bir ürünün geliştirilip, pazara sunulması sürecini kapsayan ürün inovasyonundan, müşteriye sunulan hizmetin yenileştirilmesi veya geliştirilmesi üzerine kurulu olan hizmet inovasyonuna kadar her aşamada sistematik bir çalışma yürütüyoruz. Bunun yanında iletişim süreçlerimizdeki yenilikçi yaklaşımlarımızla farklı pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. Organizasyonel inovasyon alanında yaptığımız çalışmalarla mevcut pazar konumunu koruyarak bu alanda her geçen gün yenileniyoruz. Hayata, çevremize, ürünlerimize tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

Turkuaz Seramik olarak inovasyona verdiğimiz değer ile yenilikçi ürünlere imza atıyor, dünyanın 60 ülkesinde kaliteyi tercih eden tüketicilerin beklentilerine tam karşılık veriyoruz.